Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal Diyetisyenlik

Şirket Çalışanlarına sunduğumuz beslenme planı ile daha sağlıklı iletişim oluşturabilecekleri daha verimli iş ortamları oluşturuyoruz.
* Bu eğitim programı çalışanların ve yöneticilerin
* Kurumsal beslenme eğitimi ve seminer danışmanlığı
* Sağlıklı mutfak atölyeleri ve detoks kampları
* Sağlıklı menü Seçimi ve planlanması
* Şirkette diyetisyen hizmeti (Kurumda Bireysel Beslenme danışmanlığı)
ile özel eğitim programları ve seminerleri kapsar.

Sağlıklı beslenme, çalışanların ve yöneticilerin verimliliğini şirkette başarı ve motivasyonu güçlendirir. Beslenme danışmanlığı kilo, özel beslenme ve diyet eğitimleri, mutfak için gıda satın alması sağlıklı beslenme önerilerini akla getirir. Ancak pek çok araştırma gösteriyor ki kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti alan çalışanların şirkette bağlılığı çok daha iyi olmaktadır.

Kurumsal Beslenme Eğitimi ve Seminer

Kurumsal diyetisyen hizmeti alan şirketlerde beslenme bilgilerini artırmak için yapılan eğitim içeriğini kapsar.
Amacı sağlıklı beslenme davranışının kilo kontrolü sağlamak ve hastalık risklerini azaltmak için uygulanmasına destek vermektir.
Eğitim hizmetlerimizin amacı; çalışanların sağlıklı beslenme bilinci kazanarak beslenmelerini düzenlemeleri, kilo kontrolü sağlamaları ve hastalık risklerini en az düzeye indirmeleri için beslenme programı uygulamasını içerir.

Sağlıklı Mutfak Atölyesi ve Detoks Kampı

Şirket çalışanları için beslenme bilgilerini artırmak için yapılan ekip olarak yapılan şirkette ya da kendi bünyemizde ayarladığımız konaklamalı – konaklamasız ruh ve beden detoksu dediğimiz şehir dışında yapılan çalışmasıdır.
Amacı sağlıklı beslenme davranışının kilo kontrolü sağlamak ve hastalık risklerini azaltmak için uygulanmasına destek vermektir.
Şirketinizin belirlediği gün ve saat aralığında workshop veya detoks kamp şeklinde sunulan hizmettir.

Şirkette Diyetisyen (kurumsal danışmanlıkta bireysel hizmet)

Kurumsal diyetisyenlik hizmeti ile ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra, şirketinize uygun olan süre ve sıklıkta diyetisyen görüşmesi yapılmasını kapsar.
Vücut analizi alınmasını (kilo, vücut yağ oranları, bel çevresi ölçümü)
Çalışanlarınızın beslenme konularında sorularının cevaplanması
Kişiye özel beslenme programı hazırlanmasını kapsar.

Menü planlama

Menü planlaması; bir işletme için çok önemlidir. Sağlıklı ve dengeli planlanmış menülerde müşteri tatmininin artması, çalışanların motivasyonlarının artması, satın almanın kolaylaşması, servisin düzenli işlemesi gibi faydalar elde edilmektedir.

Referanslar

Beslenme Eğitimi ve Seminerler


Kurumsal Danışmanlıkta Bireysel Hizmet