HI – EMT SİSTEMİ (EMSLİM – EMSCULPT -SLİM BEAUTY)

Türkiye’de ve yurt dışında birden fazla isim ile piyasada olan HI- EMT teknoloji  kliniğimizde bulunan slim beauty , temel itibari ile kasları yoğun bir şekilde uyaran ve bu bağlamda kas yapımını hızlandıran bir cihazdır. HI-EMT estetik tıp alanında kullanılan teknolojidir. HI-EMT, manyetik alanın hastanın dokusu ile etkileşimi yoluyla kasların güçlendirilmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılan non-invaziv bir teknolojidir. HI-EMT ile hedeflenen kas grubuna ,hedef kas grubuna göre ayarlanmış stabil enerji, gönderilerek optimal sonuçlar elde edilir. Gözle görülür şekilde kas kütlesinde gelişim ve yağ oranında artış tespit edilir.

Yani cihazın mevcut elektromanyetik alanı sayesinde, yalnızca 30 dakikalık bir işlem süresi boyunca 20.000 mekik çekmiş gibi etki yarattığını söylemek mümkündür. Bu bağlamda söz konusu cihaz için “son teknoloji ürünü vücut şekillendirme cihazı” tanımlaması yapmak mümkündür.

Tek seans 1 haftalık spora eşdeğer 

SLİM BEAUTY sadece 30 dakikalık tedavi ile kaslarınızın 20.000 kereden fazla çalıştırarak, yoğun bir egzersiz yapmanızı sağlayan HI-EMT sistemidir. 

Bu inaktif egzersiz ile kas gelişimi sağlayıp yağ yakımı yapar. Klinik testler BU uygulamanı ile vücudun kas kütlesini % 18’e kadar arttırırken, % 21’e kadar yağ kaybettiğini gösteriyor.

KİMLER EMSLIM KULLANABİLİR? 

– 18 yaş üstü olan , hamile olmayan , emzirmeyen ,kalp pili olmayan kanser geçmişi olmayanlar kullanabilir 

ARA VERMEK GEREKİR Mİ? 

HAYIR

BİR UYGULAMA NE KADAR SÜRER? 

30 DK 

NE KADAR SÜREDE BİR KULLANILABİLİR? – 

HAFTADA 2-3 KERE 

KAÇ KERE KULLANMAK GEREKİR? 

MİNİMUM 8 SEANS 

ağrı yapar mı?

Uygulama sırasında herhangi bir ağrı hissedilmez fakat kaslar yoğun bir şekilde çalıştırılmıştır bu sebeple uygulamadan sonraki birkaç gün kaslarınızı hissetmeniz, ufak tutulma ağrıları beklenen durumlardır.

SLİM BEAUTY ile Selülit Tedavisi 

Selülit karşıtı en başarılı cihazıdır Deri altında büyümüş ve deforme olmuş yağ dokusunu yoğun egzersiz programı ile yakar, kas kütlesini güçlendirir, dolaşım problemlerini ortadan kaldırır. Kısa sürede portakal kabuğu görünümünün yerini ışıl ışıl bir ten ve pürüzsüz bacaklar alır.

HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR 

POPO KALDIRMA 

KARIN 

BASEN 

İÇ BACAK 

KOL 

SIRT 

VE 

BACAK